Turismimeistrid Noorel Meistril

4. ja 5. mail toimus Tallinnas, Eesti Näituste Messikeskuses Noor Meister 2017, kuhu oli kokku tulnud palju tublisid noori, et võistelda oma erialadel. Kahe päeva jooksul selgitati välja parimatest parimad ja Tartu Kutsehariduskeskuse õpilased tõid koju 16 medalit. Palju õnne veel kord!

Tartu Kutsehariduskeskuse turismiosakond oli Noorel Meistril samuti esindatud turismi töötoa näol, mida viisime läbi meie – TK16 õpilased Age Arusalu ja Mari-Liis Older koostöös Rakvere Ametikooli ja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli õpilastega.

DSC_0331.JPG

Meie põhiliseks ülesandeks oli tutvustada huvilistele Tartu Kutsehariduskeskuse turismiosakonda ja õppimisvõimalusi. Lisaks oli võimalus teha test „Milline reisija oled Sina?”, vastanute vahel loositi välja vägev kingikott ja hulganisti väiksemaid auhindu. Lisaks tutvustas Mari-Liis uudistajatele ka paari head nippi, kuidas odavamalt reisida.

DSC_0337.JPG

Veel oli meil kaasas selline põnev maailmakaart, kuhu inimesed said värviliste kleepsude abil märkida, milliseid riike nad külastanud on. Teise päeva lõpuks oli see kaart väga värviline.

DSC_0342

Meid külastasid enamasti põhikooli õpilased, kellele saime tutvustada turismiosakonna uut eriala (turismiettevõtte teenindaja, spetsialiseerumisega maaturismile). Kuna nii mõnigi oli sellest väga huvitatud, siis ehk sügisel koolis kohtub nendega!

Age ja Mari-Liis jäid väga rahule selle kahe päevaga ning tänavad enda juhendajat – turismiosakonna juhatajat Elina Roosaart, kes neid sinna saatis.

Tekst: Age Arusalu

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s